top of page

Mega Metal Halka Arz Ediliyor


Tara Danışmanlık olarak halka arz danışmanlığını yaptığımız Mega Metal halka arz ediliyor. Talep toplama tarihleri 7 - 8 Aralık olarak belirlenen Mega Metal San. ve Tic. A.Ş'nin fiyatı 28,30 TL olarak açıklandı. Halka arz büyüklüğü: 1.775.825.000 olan şirketin "bireysele eşit dağıtım" yapması planlanırken, fiyat İstikrarı planlanmıyor.


Bakır tel sektörünün lider üreticilerinden olan Mega Metal, 30 yılı aşkın tecrübesi ile oksijensiz elektrolitik bakır tel üretimini Kayseri’de sürdürmektedir. Mega Metal, üretimini Kayseri’de bulunan 45.000 metrekarelik kapalı alan olmak üzere toplam 75.000 metrekarelik genişliğe sahip tesisinde gerçekleştirmektedir.


Bakır tel üretiminde yıllık 48.000 ton kurulu kapasiteye sahip olan Mega Metal, ana faaliyet alanı olan süper ince bakır tel üretimi ile Türkiye’nin ve dünyanın lider kuruluşudur. Mega Metal kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.


Türkiye’nin süper ince bakır tel üretiminin yarıdan fazlasını karşılamakta olan Mega Metal, başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere dünyanın dört bir yanında 30’dan fazla ülkeye ihracat yapmakta, çeşitli ülkelerdeki depoları ve ofisleri ile de müşterilerine lojistik avantajı sağlamaktadır.0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

留言


bottom of page